Antique

Number of items: 29

Gyöngyház berakásos kínai ékszertartó, festett fa, plüss betéttel, gravírozott réz veretekkel, jelzett , 21x15x12 cm
11303.

10 000 HUF
27,03
29,41
1911 Krestelovac (Kristályfölde) falu, ma Horvátország, katolikus templomépítési emlék, kegytárgy. 1 db nagy és 4 db kisebb méretű, kereszt formájú fém lemez. mindegyik hátoldalán Krestelováci templomépítési emlék, 1911, Magy. Fémelemez ipar Rt., Budapest felirattal. Nagy méretű lemezen Jézus, kisebbeken Mária, Szent József, Páduai Szent Antal és a Szentháromság litografált illusztrációival és mindegyiken magyar nyelvű feliratokkal. Lemezek felülete kopott. Nagy lemeze mérete: 45x45 cm, kisebbeké 13x13 cm/ 1911, Kreštelovac, Croatia, catholic relic commemorating the building of the church, with 1 big (45x45 cm) and four smaller (13x13 cm) sheet metal, with illustrations in lithography (Jesus, Maria, Joseph, Anthony of Padua, Holy Trinity) and inscriptions in hungarian language. With some minor flaws.
11304.

12 000 HUF
32,43
35,29
Tamun jelzéssel. Bronz, design gyertyatartó m: 12 cm, 21x21 cm
11305.

6 000 HUF
11306.

20 000 HUF
54,05
58,82
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
11307.

8 000 HUF
11308.

18 000 HUF
48,65
52,94
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Enyhén sérült, d: 80 cm
11309.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1920-30 WMF fém kehely, eredeti üveg betéttel, minimális csorbával, jelzett, m: 13,5 cm
11310.

4 000 HUF
Jelzett ezüstözött alpakka ékszerdoboz plüss borítással d: 9,5 cm
11311.

2 000 HUF
22
XIX. sz. Hordozható népi főző eszköz, tűzhely. Fém, kerámia. Nagy méretű d: 40 cm, m: 32 cm
11312.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1910 Falra akasztható telefon készülék. Komlós és Kertész Elektrotechnikai gyár. Jelzett. 21 cm
11313.

16 000 HUF
43,24
47,06
Alpakka kínáló üveg betéttel (kis lepattanásokkal) d: 17,5 cm, m: 22 cm
11314.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF