Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Megjelent 1600 számozott példányban. Számozott (1600/1468.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Jack London 2. Északi Odüszeia. Fekete Géza rajzaival. Bp., 1975., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 példány piros számozással, 300 példány fekete számozással, 100 példány számozás nélküli. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ez számozatlan példány. Ritka!
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/116.) példány, fekete számozással.
Október fényei. Összeállította: Szily Ernő. Megjelent a Nagy Októberi Szocialista Forradalom hatvanadik évfordulójára. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés.
A nyomdászat dicsérete 5.: Horváth György: A tipográfia szolgálatában. Bp., 1975, Nyomdai Művészet Barátai,(Zrínyi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Készült 250 példányban, ebből 100 számozott példányban, 045. számú számozott példány.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 3. A szabadságharc bukása.1848-1979. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Horváth Hilda: Erdélyi ex librisek. Szerk.: Balázs Károly. Bp.-Békéscsaba,2017, Cellmed Invest Bt.-MMBKT.
Magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/270.) példány.