https://www.darabanth.com/en/online-auction/369/categories~Books/Books-Minibooks~2000023/Pataki-Katalin-Mezocsati-nepi-fazekasmuveszete-Szerk-Kovacs-Mihaly-Illusztralta-Feledi-~II2097926
2097926
17481
369
Books: Minibooks
Other collectibles
Description:
Pataki Katalin: MezÅ‘csáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-dÃjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtÅ‘k Klubja. SzÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borÃtóval, két kijáró lappal. Megjelent 1600 számozott példányban. Számozott (1600/1468.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m