Books: Travelling, Local History

Number of items: 159

15036.

4 800 HUF
12,97
14,12
15037.

4 800 HUF
12,97
14,12
15038.

5 000 HUF
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
15039.

4 800 HUF
12,97
14,12
15040.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15041.

1 000 HUF
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
15042.

1 000 HUF
Schopper Tibor: Őrség. Bp., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15043.

1 000 HUF
15044.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dékán Antal (szerk.): Gödöllő. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15045.

800 HUF
15046.

2 600 HUF
7,03
7,65
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
15047.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF