https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 159
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2017581
15048
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Richard Katz: Heitere Tage mit braunen Menschen. Berlin,1930,Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2064023
15049
367
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2103259
15050
367
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2111429
15051
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2111305
15052
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Judson Edqard: Judson Adoniram élete. Hátsó-India apostola. Bp., é.n., Magvető. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
The item is not available
1988901
15053
367
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2078012
15054
367
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. 5 db térkép melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
Starting price:
2 000 HUF
2130447
15055
367
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete, A Malonyay család egyik leszármazottjának dedikálásával Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2049131
15056
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Reprint! Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1950972
15057
367
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1955194
15058
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, Csak egy térképmelléklettel. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2034888
15059
367
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Helytörténeti emlékkönyv. Megjelent Tápiószele első írásos említésének 780. évfordulója alkalmából. Szerk.: Gócsáné Móró Csilla. Tápiószele, 1999, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment