Books: Travelling, Local History

Number of items: 159

Dankó Imre (szerk.): Bagosi krónika. Hajdubagos, 1975. 137p.
15024.

800 HUF
Salzburg und das Salzkammergut und das angrenzende bayerische Gebiet von Bad Reichenhall und Berchtesgaden 1913. Verkehrs- u. Hotelbuch. Salzburg, 1913, im Selbstverlage des Landesverbandes für Fremdenverkehr in Salzburg. Szállások listája és lehetséges (túra-) útvonalak leírása, gazdagon illusztrált. Kopott borítóval.
15025.

1 600 HUF
15026.

800 HUF
Mihályfi József (szerk.): Legújabb Budapesti útmutató 1905. 50 képpel és Budapest legújabb térképével. Bp., 1905, Pátria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és majdnem leváló hátsó borítóval. Kihajtható térkép szakadt és hiányos. Dohos.
15027.

1 400 HUF
9
Erdély. Útmutató Erdély vendégei számára. A kolozsvári egyetem tanárainak közreműködésével összeállította Prinz Gyula. Pécs, é.n., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói picit kopott papírkötés.
15028.

1 200 HUF
15029.

1 000 HUF
Baráz Csaba - Kiss Gábor (szerk.): A Zempléni Tájvédelmi Körzet. Abaúj és Zemplén határán. Eger, 2007, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, 1 db térképmelléklettel, jó állapotban.
15030.

1 400 HUF
Barázz Csaba (szerk.): A Bükki Nemzeti Park. Hegyek, erdők, emberek. Eger, 2002, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, térképmelléklettel, jó állapotban.
15031.

1 400 HUF
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Pest, 1851, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15032.

2 000 HUF
Lőrincz László: Mongólia története. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15033.

1 400 HUF
15034.

5 000 HUF
15035.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF