Books: Technics

Number of items: 35

Tűzoltó taktikai ismeretek. Bp., 1959. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancsnoksága. Félvászon kötésben.
17279.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
17280.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
25 éves a Bányászati Tervező Intézet.1952-1977. Összeáll.: Érsek Elek. Bp.,1977, Bányászati Tervező Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17281.

Available
2 800 HUF
9,66
  Add to cart
  Remove
AN-2M típusú repülőgép légi üzemeltetése. Bp.,1967, KÖZDOK. Kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötésben.
17282.

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
Az AN-2 repülőgép üzemeltetési és műszaki karbantartási utasítása. Szerk.: Horváth István. Bp.,1975., MÉM Repülőgépes Szolgálat, 318 p. Félvászon-kötésben, a két tűzőgomb egyike hiányos, ezért a hátsó borító kissé elvált. Megjelent 400 példányban.
17283.

Az AN-2 repülőgép üzemeltetési és műszaki karbantartási utasítása. Szerk.: Horváth István. Bp.,1975., MÉM Repülőgépes Szolgálat, 318 p. Félvászon-kötésben, a két "tűzőgomb" egyike hiányos, ezért a hátsó borító kissé elvált. Megjelent 400 példányban.

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
PZL 101 A Gawron repülőgép alkatrész katalógusa. Warszawa, 1967., Polskie Zaklady Lotnicze, 409 p. Lengyel, orosz, német és angol nyelven. Nylon-kötés.
17284.

PZL 101 A "Gawron" repülőgép alkatrész katalógusa. Warszawa, 1967., Polskie Zaklady Lotnicze, 409 p. Lengyel, orosz, német és angol nyelven. Nylon-kötés.

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
17285.

Available
1 600 HUF
5,52
  Add to cart
  Remove
1/1977. sz. főmérnöki utasítás. Motoros repülőgépek és repülést kiszolgáló földi berendezések üzembenntartásának szabályai. Bp., 1977., MHSZ, 438 p. Nylon-kötésben.
17286.

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
Kézikönyv repülőknek. Tankönyv a közforgalmon kívüli helikoptervezető növendékek elméleti vizsgára történő felkészítéséhez. Összeáll. Dr. Takáts László. Bp., [1997],Sky Home Service. Papírkötésben.
17287.

Available
2 600 HUF
8,97
  Add to cart
  Remove
Ulrich Schweizer Schuco. Die Fahrzeuge der Classic-Collection./The Vehicles of the Classic-Collection. (Neuenburg am Rhein), 2013, Tin-and-Toys Verlag. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17288.

Available
2 200 HUF
6,88
  Add to cart
  Remove
Csókos Györgyi: Szövés. Csináld velünk! Bp.,1978, Móra. Kiadói kopott, foltos papírkötésben.
17289.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove
17290.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.