https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 39

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szilasy János: A nevelés tudománya. 2 köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, XIV. 346 p. 1 sztl. lev. Későbbi kartonálásában
17239.
 

Szilasy János: A nevelés tudománya. 2 köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, XIV. 346 p. 1 sztl. lev. Későbbi kartonálásában

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
31,25
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.
17240.
 

1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.
17242.
 

Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!
17243.
 

A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,38
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.
17244.
 

Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan. I. kötet: A társadalmi gazdaságtan elemei. Bp.,1917., Athenaeum, VIII+508 p. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
17245.
 

Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan. I. kötet: A társadalmi gazdaságtan elemei. Bp.,1917., Athenaeum, VIII+508 p. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,38
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.
17246.
 

Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
18,75
EUR
,
20,69
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
17247.
 

Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan
17248.
 

Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
800 HUF
Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db:  Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; Puska helyett Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17249.
 

Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db: Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; "Puska helyett" Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban
17250.
 

Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly. Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
17251.
 

Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly. Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
900 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment