Books: Social sciences

Number of items: 39

Böngérfi János: Nevelés. A nevelői gondolkodás általánosítása. I. rész. Elmélet. Bp.,(1938),Szerzői kiadás,(Cegléd,Garab József-ny.),239 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
17252.

1 200 HUF
17253.

3 000 HUF
17254.

2 000 HUF
17255.

1 200 HUF
dr. Lasz Samu: Földrajz a gimnáziumok számára. III. kötet. Bp., 1911, Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R. T. Félvászon-kötés.
17256.

1 000 HUF
Jászi Oszkár: Huszadik század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Bp., 1918, Új Magyarország. Papírkötés.
17257.

1 200 HUF
17258.

1 000 HUF
17259.

800 HUF
17260.

2 000 HUF
17261.

2 000 HUF
17262.

800 HUF
Lukács György: Nietzsche és a fasizmus. Bp.,1949,Hungária, 87 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17263.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF