Books: Military

Number of items: 36

Julier Ferenc: 1914-1918 A világháboru magyar szemmel. Dedikált példány. Bp. 1933. Magyar Szemle Társ. 298 p. 3 sztl. lev. 3 térk. mell. (hajtogatott) Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16601.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
41,38
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh
1933 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Csendőrségi Lapok. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és egy kisebb lyukkal.
16602.

Available for bidding
4 800 HUF
15,00
16,55
Minimum bid:
4 800 HUF
Refresh
16603.

Available for bidding
2 400 HUF
8,28
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
16604.

Available for bidding
8 000 HUF
27,59
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
16605.

Available for bidding
3 000 HUF
10,34
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
16606.

Available for bidding
1 400 HUF
4,83
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16607.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Haditechnika fiataloknak 2 kötete:  Szentesi György: Tüzérségi rakéták.; Varsányi Ernő: 40 szovjet repülőgép-tervező 80 repülőgép. Bp., 1978, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
16608.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
16609.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Markó Árpád: Magyar hadművészet 8. szám. Bp., 1940, Stádium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16610.

Available for bidding
900 HUF
2,81
3,10
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
1914 Győry Lóránd szerk.: A háború könnye, mosolya és szivárványa. 30p. Kiadói papíborítékkal
16611.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
16612.

Available for bidding
3 800 HUF
11,88
13,10
Minimum bid:
3 800 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.