Books: Minibooks

Number of items: 12

17342.

1 000 HUF
3,45
17343.

1 000 HUF
3,45
17344.

1 000 HUF
3,45
17345.

1 000 HUF
3,45
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Bp., 1977. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé kopott műbőr kötésben.
17346.

1 000 HUF
3,45
17347.

1 000 HUF
3,45
17348.

800 HUF
2,76
17349.

1 000 HUF
3,45
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/340.) példány, fekete számozással.
17350.

800 HUF
2,76
Olimpia mikrokönyv, olimpiai eskü szövegével, díszdobozban, 4 mm / Micro book with the Olympic oath in many languages in special case
17351.

5 000 HUF
17,24
Napoleon szerelmei minikönyv. H.n., 1978, kiadó n. Bőr kötésben, borítóján Kállai jelzéssel ellátott réz plakettel. Megjelent 200 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Néhány színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Kopottas állapotban.
17352.

1 200 HUF
4,14
8 db minikönyv fém dobozban
17353.

8 db minikönyv fém dobozban

3 000 HUF
10,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.