Books: Minibooks

Number of items: 12

17342.

1 000 HUF
17343.

1 000 HUF
17344.

1 000 HUF
17345.

1 000 HUF
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Bp., 1977. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé kopott műbőr kötésben.
17346.

1 000 HUF
17347.

1 000 HUF
17348.

800 HUF
17349.

1 000 HUF
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/340.) példány, fekete számozással.
17350.

800 HUF
Olimpia mikrokönyv, olimpiai eskü szövegével, díszdobozban, 4 mm / Micro book with the Olympic oath in many languages in special case
17351.

5 000 HUF
Napoleon szerelmei minikönyv. H.n., 1978, kiadó n. Bőr kötésben, borítóján Kállai jelzéssel ellátott réz plakettel. Megjelent 200 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Néhány színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Kopottas állapotban.
17352.

1 200 HUF
8 db minikönyv fém dobozban
17353.

8 db minikönyv fém dobozban

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF