Books: Military

Number of items: 22

Pilismaróti Bozóky Gyula: A felvidék hazatért; Kárpátalja hazatért. 2009. Kiadói papírkötés, tékában, bontatlan csomagolásban.
16590.

5 000 HUF
17,24
16591.

9 000 HUF
28,13
31,03
16592.

6 500 HUF
20,31
22,41
Markó, Árpád: Ungarisches Soldatentum. 895-1914. Bp.-Leipzig,[1942], Danubia, 414 p.+22 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, két képtábla kijár.
16593.

1 800 HUF
6,21
16594.

800 HUF
2,76
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp.,1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
16595.

1 600 HUF
5,52
16596.

6 000 HUF
20,69
Mészáros Lázár: A katonaságról. Bp.,1979, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
16597.

1 000 HUF
3,45
Ortutay Tivadar: Két világháború sodrában. Veszprém,1990., Pannon Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16598.

1 200 HUF
4,14
11
Emil Fey-Jo Rehkämper: Stählerne Gemeinschaft. 4500 Kilometer Panzerkrieg in Western. Essen, 1941, Essener Verlagsanstalt. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban,
16599.

2 400 HUF
8,28
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Przemysli versek. 1914-15. Bp., 1917, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16600.

2 400 HUF
8,28
16601.

5 000 HUF
17,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.