1842 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1842. (3-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával. Győr,1842., Streibig Klára-ny., 33 p. Kiadói kissé foltos, kissé kopott kartonált papírkötés.
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.
A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
3 db régi metszet és nyomat: Alexander of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst herceg egyházi író, főpap, Ludwig Büchner német filozófus, és Bethlen Gábor erdélyi fejedelem (nyomat) portréi, paszpartukban, 15x11 cm, 16x10 cm, 22x14 cm
cca 1870 Magyar Bazár divatlap illusztrációi, 11 db, közte 5 db színes litográfiával, valamint 6 db 2 oldalas illusztrációval, változó állapotban, nagyrészt szakadtak, sérültek, közte lapszéli hiányos is, a kétlaposok között firkált hátoldalakkal, illetve 2 firkálttal. Különféle méretben.