Printed Materials

Number of items: 215

1822 Francia nyelvű naptár, Rennes, kopott és sérült, 22,5x32,5 cm
12787.

8 000 HUF
27,59
1827 Francia nyelvű naptár, kopott és sérült, 18,5x23,5 cm
12788.

8 000 HUF
27,59
1846 Francia nyelvű naptár, karton, kopott és sérült, 19x27 cm
12789.

8 000 HUF
27,59
1842 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel s annak szabályai 1842. (3-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával. Győr,1842., Streibig Klára-ny., 33 p. Kiadói kissé foltos, kissé kopott kartonált papírkötés.
12790.

1842 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1842. (3-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával. Győr,1842., Streibig Klára-ny., 33 p. Kiadói kissé foltos, kissé kopott kartonált papírkötés.

2 000 HUF
6,90
28
1847-1858 2 db okmány 15 kr C. M. okmánybélyeggel és 6K szignettával
12791.

1 600 HUF
5,52
12792.

28 000 HUF
87,50
96,55
12793.

4 800 HUF
15,00
16,55
cca 1860 Karl von Etzel 3 db vasúti építményeket ábrázoló tervrajza nagy méretű nyomaton 70x60 cm
12794.

4 000 HUF
13,79
3 db régi metszet és nyomat: Alexander of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst herceg egyházi író, főpap, Ludwig Büchner német filozófus, és Bethlen Gábor erdélyi fejedelem (nyomat) portréi, paszpartukban, 15x11 cm, 16x10 cm, 22x14 cm
12795.

1 600 HUF
5,52
cca 1870 Magyar Bazár divatlap illusztrációi, 11 db, közte 5 db színes litográfiával, valamint 6 db 2 oldalas illusztrációval, változó állapotban, nagyrészt szakadtak, sérültek, közte lapszéli hiányos is, a kétlaposok között firkált hátoldalakkal, illetve 2 firkálttal. Különféle méretben.
12796.

2 000 HUF
6,90
1871 Nagyvárad, Wienerly Ferenc debreceni polgár halálozási értesítője, 1871. jan. 2.
12797.

1 200 HUF
4,14
12798.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.