https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 215

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
12823.

1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
12824.

1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
12825.

1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal
12826.

1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
7
2db vasutas nyomtatvány: Mozdonyvezetők zsebnaptára 1939, A Vasutas Szövetség évkönyve 1903. Megviselt vászonkötésben
12827.

2db vasutas nyomtatvány: Mozdonyvezetők zsebnaptára 1939, A Vasutas Szövetség évkönyve 1903. Megviselt vászonkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
4 db zsebnaptár: Munkások Zsebnaptára 1923. Magyar Gépészek és Géptulajdonosok Zsebnaptára 1905. Magyar Vas és Fémmunkások zsebnaptára 1919, Molnárok és gépészek kézikönyve 1926.
12828.

4 db zsebnaptár: Munkások Zsebnaptára 1923. Magyar Gépészek és Géptulajdonosok Zsebnaptára 1905. Magyar Vas és Fémmunkások zsebnaptára 1919, Molnárok és gépészek kézikönyve 1926.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897): A vak Milton az Elveszett Paradicsomot diktálja, 17×23 cm
12829.

Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897): A vak Milton az Elveszett Paradicsomot diktálja, 17×23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Horoskop férfiak és nők részére. Solt Lajos psycho-physiognomus. 4 db zárt, perforált levelezőlap formátumú nyomtatvány, benne 2 bontatlan.
12830.

cca 1910 Horoskop férfiak és nők részére. Solt Lajos psycho-physiognomus. 4 db zárt, perforált levelezőlap formátumú nyomtatvány, benne 2 bontatlan.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12831.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. IV. füzet. 1910. okt. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
12832.

1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. IV. füzet. 1910. okt. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 8 db, Iparművészeti Iskola grafikai szakosztályának rajzai, díszítő művészet, 25x20 cm
12833.

cca 1910 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 8 db, Iparművészeti Iskola grafikai szakosztályának rajzai, díszítő művészet, 25x20 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1910 Pesti Futár, 1910. márc. 26. III. évf., 102. sz. Bp., Viola és Geist-ny., 16 p.
12834.

1910 Pesti Futár, 1910. márc. 26. III. évf., 102. sz. Bp., Viola és Geist-ny., 16 p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment