Books: History Number of items: 162
2077958
15791
365
Books: History
Other collectibles
Zsámbéki László: Magyar művelődéstörténeti kislexikon. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2048002
15792
365
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2077585
15793
365
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2048674
15794
365
Books: History
Other collectibles
3 600 HUF
2016745
15795
365
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2013815
15796
365
Books: History
Other collectibles
2112309
15797
365
Books: History
Other collectibles
Bagyinszki-Tóth: Magyar várak. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1 200 HUF
2079792
15798
365
Books: History
Other collectibles
Marossy Endre: 1956 fiadnak hagyd örökül. Debrecen,(2006), Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben 2079909
15799
365
Books: History
Other collectibles
M. V. Kratochvíl: Felfedezők és hódítók. Zdeněk Burian illusztrációival. Ford.: Szoldin Alfréd. Pozsony, 1965, Slovenské Vydavatelstvo Krásne. Kiadói egészvászon-kötés.
2112422
15800
365
Books: History
Other collectibles
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Niederhauser Emil által dedikált példány!
2 000 HUF
2113074
15801
365
Books: History
Other collectibles
A világtörténelem nagy korszakai 2 kötete: A keresztes háborúk kora, Az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Forrás, 320, 320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyikből kijáró lapokkal.
1 000 HUF
2063070
15802
365
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035