Books: History Number of items: 162
2037829
15743
365
Books: History
Other collectibles
Michael Coe-Dean Snow-Elizabeth Benson: Az ősi Amerika atlasza. Ford.: Kóthay Katalin, Szeljak György. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
2111669
15744
365
Books: History
Other collectibles
Dr. Jászi Oszkár: A történelmi materializmus állambölcselete. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, VI+191. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
2064823
15745
365
Books: History
Other collectibles
Szabó István: A középkori magyar falu. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
6 000 HUF
2064820
15746
365
Books: History
Other collectibles
Szántó Imre: A végvári rendszer kiépítése és fénykora Magyarországon. 1541-1593. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
4 000 HUF
2115322
15747
365
Books: History
Other collectibles
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.
2 600 HUF
2037250
15748
365
Books: History
Other collectibles
12 000 HUF
2094775
15749
365
Books: History
Other collectibles
Fraknói Vilmos: Mátyás király 1440-1490. H.n., é.n. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
2097506
15750
365
Books: History
Other collectibles
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Bruxelles, 1959., Európai Petőfi kör, (Distributed by Big Ben Publishing Co., Mono Press Co.-ny., London.) Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
1 600 HUF
2111651
15751
365
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2094026
15752
365
3800
Books: History
Other collectibles
Lakos János: A Magyar Országos Levéltár története. Bp.,2006., MOL. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel. A szerző, Lakos (1947-2017), Magyar Országos Levéltár egykori főigazgatója (1992-1997) által dedikált.
3 800 HUF
2011813
15753
365
Books: History
Other collectibles
Molnár Erik: Válogatott tanulmányok. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, ráragadt papírborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2011784
15754
365
Books: History
Other collectibles
Utrio, Kaari: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035