Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 218

30469.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 200 HUF
Bajnok Béla (1937- ) DN A közös munkával telt évek emlékére Br emlékplakett (96mm) T:2
30470.

Bajnok Béla (1937- ) DN "A közös munkával telt évek emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
17,24
  Add to cart
  Remove
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906 fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.
30471.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906" fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.

Available
4 000 HUF
13,79
  Add to cart
  Remove
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.
30472.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.

Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
30473.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
30474.

Available
10 000 HUF
34,48
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU
30475.

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,53g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU patina
30476.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,53g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU patina

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
Berán Nándor (1889-1965) DN Kegyesrendi Gimnázium kétoldalas aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (35mm) T:2
30477.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (35mm) T:2

Available
2 000 HUF
6,90
  Add to cart
  Remove
30478.

Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
30479.

Available
3 000 HUF
10,34
  Add to cart
  Remove
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület Br emlékérem fekete tokban (50mm) T:1
30480.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" Br emlékérem fekete tokban (50mm) T:1

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.