Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 217

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686 Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.
30505.

2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére Ag és Br emlékérem pár (36,78g/0.835/42,5mm) T:1-(eredetileg PP),1-
30506.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Ag és Br emlékérem pár (36,78g/0.835/42,5mm) T:1-(eredetileg PP),1-

6 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Mindszenty bíboros emlékére ezüstözött fém emlékérem JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR (42,5mm) (2x) + 1993. 56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek! Br emlékérem (42,5mm) (3x) T:1-
30507.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Mindszenty bíboros emlékére ezüstözött fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) (2x) + 1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" Br emlékérem (42,5mm) (3x) T:1-

2 600 HUF
7,03
7,65
Bozó Gyula (1913-2004) 1999. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30508.

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

6 000 HUF
Búza Barna (1920-2010) DN Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága Br emlékérem, eredeti tokban (93mm) T:2
30509.

Búza Barna (1920-2010) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" Br emlékérem, eredeti tokban (93mm) T:2

2 400 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SF1
30510.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF1

1 200 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo BP26
30511.

3 600 HUF
9,73
10,59
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30512.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 200 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30513.

1 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1911. Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911 egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911 one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
30514.

Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.

6 000 HUF
30515.

7 000 HUF
18,92
20,59
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat
30516.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF