Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája. A borítón Petry Béla színes illusztrációjával. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 200+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Jereb Gábor-Kisely Ernő et alii: Vitorlázórepülés tankönyve. Szerk.: Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp.,1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés.
Pál István: A vaspálya túlsó oldalán. A MÁV Miskolci Járműjavító Üzem története. 1859-1975. Miskolc, 1975, MÁV Miskolci Járműjavító Üzem. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példány.
Frisnyák Zsuzsa (szerk.): Volt egyszer egy vasút... Képes história I. Bp., 2009, Indóház Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Mezei István 2 műve: Vasúti motoros vontatójárművek egyes kérdései. (Segédüzemi berendezése, téli üzem, külső kialakítás, vezetőállás és egységesítés.) Bp., 1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen javítással. Megjelent 238 példányban. +Közepesteljesítményű dieselmozdonyok. Bp.,1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. Megjelent 258 példányban. Szerzői tiszteletpéldány rábélyegzéssel.
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben.+Fári László-Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel.