https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 178

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Házi és uti uj Kalendariom, Kristus urunk születése után. 1778-dik esztendőre ... Magyar-Országra, Erdélyre, és rész-szerént az ő szomszéd Tartományaira alkalmaztatott; Dubranowski Stanislaus Mathematicus által... A Lőtsei formára. Győr, 1777. Streibig. Sérült, hiányos állapotban, kötés nélkül.
12564.
 

Házi és uti uj Kalendariom, Kristus urunk születése után. 1778-dik esztendőre ... Magyar-Országra, Erdélyre, és rész-szerént az ő szomszéd Tartományaira alkalmaztatott; Dubranowski Stanislaus Mathematicus által... A Lőtsei formára. Győr, 1777. Streibig. Sérült, hiányos állapotban, kötés nélkül.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12565.
 

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
37,50
EUR
,
41,38
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh
1832 Veszprém, Öröm-dal Zichy István főispánná való kinevezése alkalmából + beiktatási ünnepségének menete
12566.
 

1832 Veszprém, Öröm-dal Zichy István főispánná való kinevezése alkalmából + beiktatási ünnepségének menete

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
18
Minimum bid:
4 400 HUF
Refresh
1844 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel s annak szabályai 1844. (5-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával, és a 1843. évi számadás sommás kivonatával. Győr,1844,Streibig Klára-ny., 37+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
12567.
 

1844 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1844. (5-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával, és a 1843. évi számadás sommás kivonatával. Győr,1844,Streibig Klára-ny., 37+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
1848 Budapesti Híradó 743. száma
12568.
 

1848 Budapesti Híradó 743. száma

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
2 200 HUF
Refresh
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12569.
 

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.  A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
12570.
 

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
87,50
EUR
,
96,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
Refresh
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12571.
 

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
15,00
EUR
,
16,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
Refresh
1868 A pesti Nemzeti Dalkörnek módosított alapszabályai. 1868. Pest, 1868., Noséda Gyula-ny., 17 p.+1871 A pesti Nemzeti Dalkör választmánya 1871. évi február 3. gyűlésen alkotott rendszabályai. Bp., Gresser-Kornis és Társa-ny., 33x20 cm
12572.
 

1868 A pesti Nemzeti Dalkörnek módosított alapszabályai. 1868. Pest, 1868., Noséda Gyula-ny., 17 p.+1871 A pesti Nemzeti Dalkör választmánya 1871. évi február 3. gyűlésen alkotott rendszabályai. Bp., Gresser-Kornis és Társa-ny., 33x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
12573.
 

1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
1885 MÁV 233. sz. óvrendszabályok az udvari vonatok közlekedése iránt. Bp.,1885,Franklin, 14 p.
12574.
 

1885 MÁV 233. sz. óvrendszabályok az udvari vonatok közlekedése iránt. Bp.,1885,Franklin, 14 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
12575.
 

1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment