Printed Materials

Number of items: 178

cca 1900 Mohai Ágnes forrás természetes színsavas ásványvíz. IV. évf. 1. sz. Bp., én., Hornyánszky Viktor-ny., 16 p. Papírkötésben.
12588.

1 000 HUF
cca 1900 Etude artistique. 16 db akt felvételt tartalmazó album zsinórfűzött papírkötésben. Set of 16 artistic nude photos 15x19 cm
12589.

5 000 HUF
1901 Pesti Hírlap jegyzék-naplója, ingyenes melléklet a Pesti Hírlap előfizetői részére, 1901. dec., az elülső borítón kis szakadással, egy lapon bejegyzéssel.
12590.

1 000 HUF
12591.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1905 2 db szecessziós levél és levélboríték
12592.

1 000 HUF
1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól, aki erre leghivatottabb volt. Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.
12593.

1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! "Attól, aki erre leghivatottabb volt." Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.

1 600 HUF
1907 Sanghaj, Kövesdi Evelin magyar operetténekes műsorát népszerűsítő angol nyelvű plakát, 19×28 cm
12594.

2 600 HUF
7,03
7,65
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
12595.

1 800 HUF
cca 1900-1940 Vegyes régi szentkép tétel, 13 db, 12x7 cm és 9x5 cm közötti méretben
12596.

1 000 HUF
cca 1900-1940 Vegyes névjegykártya tétel, kb. 29 db,  Kőváry János m. kir. postamester, Pál Imre m. kir. posta és távírda igazgató, ormányi Bacskay Zoltán m. kir. g. százados, Bagossy Katinka, Bagossy Béláné, ...stb. Különféle méretben.
12597.

1 000 HUF
cca 1900-1940 Vegyes szentkép tétel, közte csipkés és litho, 27 db
12598.

1 000 HUF
12599.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF