Books: Travelling, Local History Number of items: 190
2065110
15024
362
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban.
2061999
15025
362
Other collectibles
Tokaj-Hegyaljai album. Kiadja a Tokaj-Hegyaljai Bormívelő Egyesület és Elnöke Báró Vay Miklós. Szerk.: Dr. Szabó József, Török István. Bp.,1984, ÁKV. Magyar, angol, francia és német nyelven. Kiadói félműbőr-kötés. 1867-es Emich Gusztáv kiadvány reprint kiadása.
4 000 HUF
2018933
15026
362
Other collectibles
2 400 HUF
2053383
15027
362
Other collectibles
Horváth Zoltán: Sopron önkormányzatának jogai és címerei. Várostörténet 1277-2002. Sopron, 2002. Kiadói kartobálásban, papír védőborítóval
2 000 HUF
1976936
15028
362
Other collectibles
Dr. Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2014881
15029
362
Other collectibles
Dr. Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... (Az Erzsébet Sósfürdőtől a Szt. Imre Kórházig.) hn.,én., Hygieia Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2014864
15030
362
Other collectibles
Bakó Jenő: Eger az úszó város. Eger,(1997),Heves Megyei Úszó és Vízilabda Szövetség Alapítványa. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2065104
15031
362
Other collectibles
Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
1918005
15032
362
Other collectibles
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel és borító szélekkel.
1 000 HUF
2087120
15033
362
Other collectibles
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981, Berettyóújfalui Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2087131
15034
362
Other collectibles
1 000 HUF
2087497
15035
362
Other collectibles
Berlin. Manfred Hmm és Günter Schneider fotóival. Frankfurt a. M.-Berlin, 1988., Ullstein-Nicolai. Német, angol és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035