Books: Travelling, Local History Number of items: 190
2072220
15012
362
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
4 400 HUF
2072416
15013
362
4800
Other collectibles
4 800 HUF
2089752
15014
362
Other collectibles
Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek
3 600 HUF
2088961
15015
362
Other collectibles
Kasó Katalin: Vértesacsa. Bp.,1991, Polgármesteri Hivatal Vértesacsa. Szerkesztő: Kiadói papírkötés. Jó állapotban
3 000 HUF
2050712
15016
362
Other collectibles
Dömötör Tekla: Táltosok Pest-Budán és környékén. Bp.,1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban,intézményi bélyegzőkkel, jó állapotban.
2091640
15017
362
Other collectibles
Pap.Pruzsinzsky: Száz meg tizenöt év. A Budapest-Józsefvcárosi tisztviselőtelep 15 éves története. I. 1886-1920. Bp., 2001. Kiadói papírkötés. Kerekedelmi forgalomba nem került
2 000 HUF
2057049
15018
362
Other collectibles
Zoltán Péter: Egy fekete notesz titkaiból. (Kalandozás a nagyvárosban.) A borító Filo [Mihályfi Ernőné Fischer Ilona (1910-1986.)] Bp.,1959,Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2057125
15019
362
Other collectibles
Marosi László: Az én Budapestem. Bp.,1985, Révai-ny. Magyar, német, angol, olasz és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2025721
15020
362
Other collectibles
Puskás László: A hely, ahol állsz, szent föld. Bp., 1988, Origo-press. Kartonűlt papírkötésben, jó állapotban.
2059789
15021
362
Other collectibles
Baranyai Helytörténetírás 1976. A Baranya Megyei Levéltár Évkönyve a mohácsi csata évfordulójára. . Szerk.: Szita László. (Pécs), 1968, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 500 példányban.
1 400 HUF
2071915
15022
362
Other collectibles
Dr. Szabó Endre: A régi Ikervár hétköznapjai és ünnepi. Fejezetek Ikervár múlt századi történetéből. Sárvár, 2004, Ikervár Közművelődéséért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2076684
15023
362
Other collectibles
Kovács László: Csütörtök a történelemben. Csallóközcsütörtök, 2017, Csallóközcsütörtök Község. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035