60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
cca 1900 Tanító Krisztus ikon, réz okláddal, olaj (repedezett), fatábla, kopott apró horpadásokkal hibás keretben, jelzés nélkül, 26,5×21,5 cm