60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
cca 1900 Tanító Krisztus ikon,réz okláddal (hibás), olaj (erősen besötétült)), fatábla (törött), kopott apró horpadásokkal hibás keretben és üvegezett tokban, jelzés nélkül, 22×18 cm