Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 33
2085468
31177
361
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1942. "Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942" Br emlékérem (40mm) T:1-
6 000 HUF
2085394
31178
361
Numismatics
1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5." kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott "FÜSTI MOLNÁR BÉLA" gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-
6 000 HUF
2085793
31179
361
Numismatics
1943. "Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa" aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1 400 HUF
2085791
31180
361
Numismatics
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" Br díjérem, hátoldalán gravírozva "FŐISKOLA MÁV VII. 18." (51mm) T:2
1 400 HUF
2085816
31181
361
Numismatics
~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-
3 000 HUF
2079226
31182
361
Numismatics
1959. 4 db-os "BM" Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1-
1 200 HUF
2080205
31183
361
Numismatics
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-
1 200 HUF
2085618
31184
361
Numismatics
1988. "WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest)" egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1-
2 400 HUF
2079970
31185
361
Numismatics
Német Harmadik Birodalom 1935. "DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN 'TELL' PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 'Tell Lövészegylet, Pachten)" ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035