Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 33

1942. Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942 Br emlékérem (40mm) T:1-
31177.

1942. "Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942" Br emlékérem (40mm) T:1-

6 000 HUF
1942. VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5. kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott FÜSTI MOLNÁR BÉLA gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-
31178.

1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5." kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott "FÜSTI MOLNÁR BÉLA" gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-

6 000 HUF
1943. Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott 1943 évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás
31179.

1943. "Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa" aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás

1 400 HUF
1943. MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943 Br díjérem, hátoldalán gravírozva FŐISKOLA MÁV VII. 18. (51mm) T:2
31180.

1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" Br díjérem, hátoldalán gravírozva "FŐISKOLA MÁV VII. 18." (51mm) T:2

1 400 HUF
~1947. Budapesti Tekéző Alszövetség egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-
31181.

~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-

3 000 HUF
1959. 4 db-os BM Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1-
31182.

1959. 4 db-os "BM" Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1-

1 200 HUF
~1960. Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-
31183.

1 200 HUF
1988. WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest) egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1-
31184.

1988. "WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest)" egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1-

2 400 HUF
Német Harmadik Birodalom 1935. DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN TELL PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 Tell Lövészegylet, Pachten) ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés
31185.

Német Harmadik Birodalom 1935. "DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN 'TELL' PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 'Tell Lövészegylet, Pachten)" ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF