Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 33

1926. Tisztántúli Automobil Club Túraversenye 1926. okt. 10. egyoldalas, öntött Br emlékplakett, eredeti sérült tokban. Szign.: KS (115mm) T:1-
31165.

1926. "Tisztántúli Automobil Club Túraversenye 1926. okt. 10." egyoldalas, öntött Br emlékplakett, eredeti sérült tokban. Szign.: KS (115mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
1929. Magyar Evezős Szövetség jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. DÍJ NYÓLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28, valamint Morzsányi József éremverő gyártói jelzésével (31,56g/0.800/41mm) T:2
31166.

1929. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. DÍJ NYÓLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28", valamint "Morzsányi József" éremverő gyártói jelzésével (31,56g/0.800/41mm) T:2

4 000 HUF
1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület egyoldalas Br emlékplakett, eredeti tokban (70x46mm) T:1-
31167.

1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett, eredeti tokban (70x46mm) T:1-

6 000 HUF
1935. Magyar Vitorlás Yacht Szövetség zománcbetétes Br díjplakett, három lyukkal a rögzítéshez, B.-FÜRED 1935. VIII. 17. III. DÍJ gravírozással (70x50mm) T:1
31168.

1935. "Magyar Vitorlás Yacht Szövetség" zománcbetétes Br díjplakett, három lyukkal a rögzítéshez, "B.-FÜRED 1935. VIII. 17. III. DÍJ" gravírozással (70x50mm) T:1

12 000 HUF
32,43
35,29
1935. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935 gravírozással FM gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
31169.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina

18 000 HUF
48,65
52,94
1938. KAC 1909 a Kolozsvári Atlétikai Club zománcbetétes Br emlékérme, 1938. IX. 11. gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, eredeti tokban (50mm) T:1
31170.

1938. "KAC 1909" a Kolozsvári Atlétikai Club zománcbetétes Br emlékérme, "1938. IX. 11." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (50mm) T:1

3 000 HUF
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
31171.

3 400 HUF
9,19
10,00
1939. Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-
31172.

1939. "Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC" egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-

6 000 HUF
1940. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940 Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina
31173.

1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina

2 400 HUF
1942. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva 1949. V. 1. (45mm) T:1-
31174.

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-

2 400 HUF
1942. VIII. Balatoni Sporthét egyoldalas Br emlékplakett, hátoldalon gravírozva 1942. SZEPT. 5-6. (55x37mm) T:1-,2
31175.

1942. "VIII. Balatoni Sporthét" egyoldalas Br emlékplakett, hátoldalon gravírozva "1942. SZEPT. 5-6." (55x37mm) T:1-,2

2 600 HUF
7,03
7,65
1942. Hungária Yacht Club egyoldalas Br sport emlékérem, hátoldalon gravírozva CSAPATVERSENY 1942 valamint gyártói jelzés BERÁN N BPEST (45mm) T:1- kis patina
31176.

1942. "Hungária Yacht Club" egyoldalas Br sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "CSAPATVERSENY 1942" valamint gyártói jelzés "BERÁN N BPEST" (45mm) T:1- kis patina

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF