Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 284

Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina
30941.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina

4 200 HUF
11,35
12,35
Csúcs Viktória (1934-) DN Petőfi Sándor jelzetlen emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30942.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" jelzetlen emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina

1 400 HUF
Exner Károly (1850-1919) 1913. Glück Frigyes Br plakett. GLÜCK FRIGYES ÚR TISZTELETÉRE, A MAGYAR SZAKÁCSOK KÖRE MCMXIII / A NEMZETEK SORSA ATTÓL FÜGG, HOGY MIKÉNT TÁPLÁLKOZNAK - BRILLAT SAVARIN (56x37mm) T:2 Hungary 1913. Frigyes Glück Br plaque. Sign.: Károly Exner (56x36mm) C:XF HP 2067.
30943.

Exner Károly (1850-1919) 1913. "Glück Frigyes" Br plakett. "GLÜCK FRIGYES ÚR TISZTELETÉRE, A MAGYAR SZAKÁCSOK KÖRE MCMXIII / A NEMZETEK SORSA ATTÓL FÜGG, HOGY MIKÉNT TÁPLÁLKOZNAK - BRILLAT SAVARIN" (56x37mm) T:2 Hungary 1913. "Frigyes Glück" Br plaque. Sign.: Károly Exner (56x36mm) C:XF HP 2067.

5 000 HUF
Fákó Árpád (1963-) 2005. 55 éves az MKB Ag emlékérem dísztokban (31,07g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30944.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (31,07g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója Br és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,81g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SG18
30945.

Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,81g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SG18

5 500 HUF
14,86
16,18
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo SF10
30946.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo SF10

4 400 HUF
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Ag emlékérem (35,44g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF10
30947.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag emlékérem (35,44g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF10

4 400 HUF
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka jelzett Ag emlékérem (36,10g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo SG20
30948.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" jelzett Ag emlékérem (36,10g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo SG20

4 800 HUF
12,97
14,12
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Br és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,62g/0.835/43mm) T:1- Adamo SF9
30949.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,62g/0.835/43mm) T:1- Adamo SF9

5 500 HUF
14,86
16,18
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden Br és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,72g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo SG22
30950.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,72g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo SG22

5 500 HUF
14,86
16,18
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.835/42,5mm) T:PP kis fo. Adamo BP26
30951.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.835/42,5mm) T:PP kis fo. Adamo BP26

4 600 HUF
12,43
13,53
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója Br és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,59g/0.835/42,5mm) T:PP,1
30952.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,59g/0.835/42,5mm) T:PP,1

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: