Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 284

Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (36,15g/0.835/42,5mm) T:1- Adamo ST6
30893.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (36,15g/0.835/42,5mm) T:1- Adamo ST6

7 500 HUF
20,27
22,06
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4
30894.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Nógrád megye - Báró Pálffy Miklós főkapitány ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
30895.

Bognár György (1944-) 1986. MÉE Nógrád megye - "Báró Pálffy Miklós főkapitány" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~35g/0.800/42,5mm) T:1
30896.

Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~35g/0.800/42,5mm) T:1

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára Ag emlékérem, plombált ÁPV tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1
30897.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Ag emlékérem, plombált ÁPV tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1

4 600 HUF
12,43
13,53
Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25
30898.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25

4 800 HUF
12,97
14,12
Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása Br és jelzett Ag emlékérem pár (35,98g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25
30899.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br és jelzett Ag emlékérem pár (35,98g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE Ag emlékérem ÁPV plombált, ragasztott tokban (~35g/0.800/42,5mm) T:1 (PP)
30900.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" Ag emlékérem ÁPV plombált, ragasztott tokban (~35g/0.800/42,5mm) T:1 (PP)

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br és Ag emlékérem pár (33,75g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS6
30901.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br és Ag emlékérem pár (33,75g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS6

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12
30902.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf" Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br és Ag emlékérem pár (34,61g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS5
30903.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br és Ag emlékérem pár (34,61g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS5

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő Br és Ag emlékérem pár (34,62g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS7
30904.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br és Ag emlékérem pár (34,62g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS7

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF