Books: Other languages

Number of items: 11

17550.

6 000 HUF
20,69
[Jean de La Fontaine] Fables de La Fontaine. Gustav Dore illusztrációival. Paris, 1868, L. Hachette et C. Francia nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17551.

3 000 HUF
10,34
14
Gustave Toudouze-Maurice Leloir: Le Roy Soleil. Paris, 1931, Boivin & C. Egészoldalas, szövegközti és egy kétoldalas színes képekkel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lap kissé szakadt, egy lap kissé foltos, hiányzó lapokkal!
17552.

1 000 HUF
3,45
Wallace, Lewis: Ben-Hur I-II. köt. Eine Erzählung aus der Zeit Christi. Stuttgart-Leipzig, 1888, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Első német kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal.
17553.

2 400 HUF
8,28
17554.

2 000 HUF
6,90
Vegyes idegen nyelvű könyvtétel, 3 db:  Baruch de Spinoza: Ethik. Leipzig, 1917, Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, tulajdonosi névbélyegzővel ( Nánásy Dániel ref. s. lelkész Nagykikindán 1917.); Dr. Trigant Burrow: Die Struktur der Geisteskrankheit. Leipzig, 1933, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.; Dr. Rudolf Thiele: Person und Charakter. Leipzig, 1940, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;
17555.

Vegyes idegen nyelvű könyvtétel, 3 db: Baruch de Spinoza: Ethik. Leipzig, 1917, Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, tulajdonosi névbélyegzővel ( "Nánásy Dániel ref. s. lelkész Nagykikindán 1917."); Dr. Trigant Burrow: Die Struktur der Geisteskrankheit. Leipzig, 1933, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.; Dr. Rudolf Thiele: Person und Charakter. Leipzig, 1940, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

1 400 HUF
4,83
Thora Goldschmidt: Bildertafeln für den Unterricht im Deutschen. Leipzig, 1934, Ferdinand Hirt&Sohn. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17556.

1 200 HUF
4,14
[Ludovico Ariosto]: Ariosts Rasender Roland. I-II. köt. Gustav Doré. Breslau, é.n.. S. Schottlaender. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a II. kötet elülső kötéstáblája sérült, a hátsó kötéstáblája levált és az utolsó lap sérült, rossz állapotban.
17557.

[Ludovico Ariosto]: Ariost's Rasender Roland. I-II. köt. Gustav Doré. Breslau, é.n.. S. Schottlaender. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a II. kötet elülső kötéstáblája sérült, a hátsó kötéstáblája levált és az utolsó lap sérült, rossz állapotban.

1 000 HUF
3,45
Jules Verne: Die geheimnisvolle Insel. II-III. köt. Julius Vernes Reiseromance. Band 9-10. Leipzig, é.n.,Bibliographische Anstalt A. Schumann. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet hátsó kötéstábláján folttal.
17558.

Jules Verne: Die geheimnisvolle Insel. II-III. köt. Julius Verne's Reiseromance. Band 9-10. Leipzig, é.n.,Bibliographische Anstalt A. Schumann. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet hátsó kötéstábláján folttal.

1 000 HUF
3,45
14
17559.

4 000 HUF
13,79
17560.

2 000 HUF
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.