1 000 HUF
[Ludovico Ariosto]: Ariost's Rasender Roland. I-II. köt. Gustav Doré. Breslau, é.n.. S. Schottlaender. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a II. kötet elülső kötéstáblája sérült, a hátsó kötéstáblája levált és az utolsó lap sérült, rossz állapotban.