https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 236

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Breznay Imre-Karczos Béla: Egri képeskönyv. Eger, 1937, Egri Nyomda Rt., 126+1 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső kiadói papírborítót bekötötték, körbevágott.
15012.

Breznay Imre-Karczos Béla: Egri képeskönyv. Eger, 1937, Egri Nyomda Rt., 126+1 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső kiadói papírborítót bekötötték, körbevágott.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15013.

Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
1907 Türk Frigyes: Egri útmutató. Az 1907-iki Országos Dalünnep alkalmára. Eger, 1907, Érseki Lyceumi Sajtó-ny., 96+40 (reklámok, vonat menetrend) p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói foltos papírkötésben, javított gerinccel, hiányzó térképpel.
15014.

1907 Türk Frigyes: Egri útmutató. Az 1907-iki Országos Dalünnep alkalmára. Eger, 1907, Érseki Lyceumi Sajtó-ny., 96+40 (reklámok, vonat menetrend) p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói foltos papírkötésben, javított gerinccel, hiányzó térképpel.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Sebestyén Sándor: Egri emlékhelyek. Eger, 1970, Heves Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Fekete-fehér fotókkal és egy térkép vázlattal. Kiadói kissé sérült papírkötésben, a kötéstáblák belsején tollas bejegyzéssel.
15015.

Sebestyén Sándor: Egri emlékhelyek. Eger, 1970, Heves Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Fekete-fehér fotókkal és egy térkép vázlattal. Kiadói kissé sérült papírkötésben, a kötéstáblák belsején tollas bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1930-1933 Vegyes Eger témájú útikönyv tétel, 3 db:   Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok. 4. Bp., 1930., Turistaság és Alpinizmus, 1 kihajtható térkép+104 p.+ 1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.;   Szmercsányi Miklós: Eger filléres kalauza. Részletes helyi kalauzok 4a. Kivonat - - Eger és környéke részletes kalauzából. Bp., 1933, Turistaság és Alpinizmus, 16 p.;  Eger kiskalauza. Kivonat a Lloyd Könyvek kiadásában megjelent Magyarország. c. utikönyvből. Bp.,é.n.,Lloyd Könyvek,16 p. Kiadói papírkötés.
15016.

1930-1933 Vegyes Eger témájú útikönyv tétel, 3 db: Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok. 4. Bp., 1930., Turistaság és Alpinizmus, 1 kihajtható térkép+104 p.+ 1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.; Szmercsányi Miklós: Eger filléres kalauza. Részletes helyi kalauzok 4a. Kivonat - - Eger és környéke részletes kalauzából. Bp., 1933, Turistaság és Alpinizmus, 16 p.; Eger kiskalauza. Kivonat a "Lloyd Könyvek" kiadásában megjelent "Magyarország." c. utikönyvből. Bp.,é.n.,"Lloyd Könyvek",16 p. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Szmrecsányi Miklós: Eger művészetéről. Tanulmányok és jegyzetek a hazai barokk történetéhez. Sajtó alá rendezte Kapossy János és Radisics Elemér. Bp., 1937, Stephaneum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, gyűrött borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
15017.

Szmrecsányi Miklós: Eger művészetéről. Tanulmányok és jegyzetek a hazai barokk történetéhez. Sajtó alá rendezte Kapossy János és Radisics Elemér. Bp., 1937, Stephaneum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, gyűrött borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémiai. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15018.

Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémiai. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Csíkvármegye turista kalauza és térképe. Szerk.: Vámszer Géza. Csíkszereda, 1934, Erdélyi Kárpát Egyesület Csíki Alosztálya, 96 p. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.
15019.

Csíkvármegye turista kalauza és térképe. Szerk.: Vámszer Géza. Csíkszereda, 1934, Erdélyi Kárpát Egyesület Csíki Alosztálya, 96 p. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
9
Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26. szám. Bp., 1940, Nemzeti Könyvtár, 111 p. Kiadói papír kötés, kissé szakadozott borítóval.
15020.

Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26. szám. Bp., 1940, Nemzeti Könyvtár, 111 p. Kiadói papír kötés, kissé szakadozott borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kissé kopott tűzött papírkötésben.
15021.

Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kissé kopott tűzött papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15022.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930-1940 Budapestet ábrázoló füzet, 8 táblával, négy nyelvű feliratozott hártyapapírokkal a táblák előtt. Bp., Székesfőváros Házinyomdája. Aranyozott Budapest címeres, zsinórfüzött papírkötésben, foltos.
15023.

cca 1930-1940 Budapestet ábrázoló füzet, 8 táblával, négy nyelvű feliratozott hártyapapírokkal a táblák előtt. Bp., Székesfőváros Házinyomdája. Aranyozott Budapest címeres, zsinórfüzött papírkötésben, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment