https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 236
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2076810
15024
360
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
cca 1940 Budapest. 13 fekete-fehér fénnyomatot tartalmazó mappa Budapesti helyszínekről, sérült, elvált mappában, hiányos, 22x22 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2077140
15025
360
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1931 Budapest. Csánky Dénes illusztrációival. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, 2 p.+14 t. (Csánky Dénes akvarelljei.) A képek előtt öt nyelvű hártyapapírral. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, szakadozott borítóval.
Starting price:
2 000 HUF
2072416
15026
360
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2072202
15027
360
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Bódai József: A kisbéri és Magyar Királyi Ménesbirtok története. Bp., 1999, Publi-City. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
4 800 HUF
2072344
15028
360
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2072236
15029
360
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2072220
15030
360
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Esztergom ipartörténete. Szerk.: Baják István. Esztergom Évlapjai Annales Strigonienses 1985. Eszergom, 1985, Balassa Bálint Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2048505
15031
360
0
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.
Starting price:
4 400 HUF
2072193
15032
360
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr kötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Starting price:
5 000 HUF
2076100
15033
360
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
2072331
15034
360
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A főváros élén.-Budapest főpolgármesterei és polgármesterei. 1873-1950. Szerk.: Feitl István. Bp.,2008,Napvilág Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
2 000 HUF
2074613
15035
360
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment