Books: Travelling, Local History Number of items: 236
2069790
15084
360
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dömötör Tekla: Táltosok Pest-Budán és környékén. Bp.,1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban,intézményi bélyegzőkkel, jó állapotban.
2071501
15085
360
Other collectibles
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1 000 HUF
2072476
15086
360
Other collectibles
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
1 000 HUF
2057049
15087
360
Other collectibles
Zoltán Péter: Egy fekete notesz titkaiból. (Kalandozás a nagyvárosban.) A borító Filo [Mihályfi Ernőné Fischer Ilona (1910-1986.)] Bp.,1959,Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 000 HUF
2057125
15088
360
Other collectibles
Marosi László: Az én Budapestem. Bp.,1985, Révai-ny. Magyar, német, angol, olasz és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1854779
15089
360
Other collectibles
Megyery Ella: Budapesti notesz. Bp., é.n. Dante. 415p. Térkép nélkül
1 200 HUF
1918005
15090
360
Other collectibles
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel és borító szélekkel.
1 000 HUF
2075075
15091
360
Other collectibles
Kmetty Kálmán: Balassagyarmati utcanevek. Balassagyarmat, 1980, Városi Tanács,(Nógrád megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 217+3 p.+7 t.(térképek)+1 p. Fekete-fehér térképvázlatokkal, szövegközti fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással, címkével. Megjelent 2000 példányban.
1 800 HUF
2076216
15092
360
Other collectibles
Pfeifer Gyula: Nagyasszonyunk szentgellérthegyi sziklatemplomának története. Bp.,1931, Pallas, 39 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1 200 HUF
2075399
15093
360
900
Other collectibles
Dr. Fogarasi László: Hazánk kis tavai, tárolói. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 2075418
15094
360
Other collectibles
Edvy Gyula: A vízmércék és dunai vízisporttérképeink. Különlenyomat a Térképészeti Közlöny IV. köt. 1-2. füzetéből. Bp.,1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 31 p.+ 2 t.
Az író, Edvy Gyula folyamőr kapitány, a M. Kir. Állami Térképészeti Intézet Vízrajzi Alosztályának vezetője által Ihrig Dénes (1899-1991) mérnök, a későbbi Vízügyi Tudományos Kutatóintézet (VITUKI) alapító igazgatója (1952) részére dedikált.
2 000 HUF
2075411
15095
360
Other collectibles
Dr. Darnay (Dornyay) Béla: A Sió-csatorna története. Siófoki Füzetek 2. Siófok, 1947, Egyetemi Nyomda, 24 p.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035