Books: Technics

Number of items: 41

Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Fordította: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés
17304.

4 000 HUF
13,79
Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.
17305.

2 000 HUF
6,90
Dr. Bohus Géza-Horváth László-Papp József: Ipari robbantástechnika. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 1620 példányban.
17306.

2 800 HUF
9,66
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17307.

1 600 HUF
5,52
Pécsi Sebestyén: Az orgona szerkezete és építése. Bp.,1975, Ecclesia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
17308.

1 000 HUF
3,45
Tűzoltási tapasztalatok VI. szám. Bp., 1963, Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága. Kiadói papírkötés.
17309.

1 600 HUF
5,52
Dr. Telbisz Albert-Dr. Föld Jenő: Lég- és gázvédelem. Bp.,1937, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17310.

1 000 HUF
3,45
17311.

1 200 HUF
4,14
17312.

800 HUF
2,76
17313.

1 600 HUF
5,52
Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
17314.

2 000 HUF
6,90
Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db):   Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek.   Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
17315.

800 HUF
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.