https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 41
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2017575
17329
359
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák. 1. kiadás. Bp., 1976, Műszaki. Ábrákkal és képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
2 000 HUF
1832826
17330
359
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2047975
17331
359
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2047979
17332
359
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Lakk és festék zsebkönyv. Szerk. Dr. Kovács Lajos. Bp., 1972, Műszaki. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói nyl-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2049395
17333
359
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Földy Attila Rallye-varázs 1994-2006. Bp., Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Összesen 8 kötet, némelyik bontatlan állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1970273
17334
359
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Paul Ilona-Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Kiadói papírkötésben.+Lengyel Györgyi: Kézimunkák. Bp.,1975, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
1827217
17335
359
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1779526
17336
359
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Riegler Gyuláné-Tóth Csaba: Alkatrészek készítésének technológiája a ruhaipari szakmákban. Bp.,2001, Műszaki. 9. kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1822158
17337
359
0
800
Books: Technics
Other collectibles
2 db német nyelvű vasútmodellező könyv: Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz einfach (1962); Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz raffiniert (1960). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
1955445
17338
359
0
2600
Books: Technics
Other collectibles
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1903835
17339
359
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
Biczó István: Különleges tűzoltó gépjárművek, utánfutók, szerek és felszerelések. Bp., 1977, BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói nylon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1923965
17340
359
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment