Number of items: 367

Erdős Tivadar: Az összes hangszerek ismertetése. (Hangszereléstan.) Konzervatóriumok, tanítóképző intézetek és a zenekedvelő nagyközönség számára. Az orgona-változatok részletes ismertetése. Besztercebánya, 1909, Havelka József, 111+5 p. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány, szép állapotban!
17617.

2 600 HUF
7,03
7,65
17618.

4 800 HUF
12,97
14,12
17619.

1 000 HUF
17620.

800 HUF
Shakespeare: Hamlet, dán királyfi. Ford.: Arany János. Bp., én., Lampel R. (Wodianar F. és Fiai.), 143 p. Bordázott, illusztrált félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17621.

1 600 HUF
Németh István: Sebestyén. Újvidék, 1972, Forum. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
17622.

1 600 HUF
Brády Zoltán-Gyémánt László: Egy szerelem följegyzései. Brády Zoltán 1976-ban befejezett följegyzései. Gyémánt László rajzaival. Bp.,1999, Magyar Kapu Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (100/27.) példány.
17623.

1 600 HUF
17624.

1 000 HUF
Lázár Ervin: Napló. Bp.,2016, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17625.

2 400 HUF
Szász Károly A világirodalom nagy époszai I.-II. Bp.,1882, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
17626.

1 400 HUF
17627.

3 000 HUF
Vegyes könyv és nyomtatvány tétel, 18 db. Különféle kiadásban. Változó, nagyrészt papírkötésben. Változó állapotban.
17628.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF