Number of items: 367

[Németh József] Fűzfa András: Életöm istóriája mög más ögyebek. Kaposvár, 1927. Keresztény Ny. Rt. 95+(1)p. Egészoldalas rajzokkal.Rajzos, kiadói papírborítóban.
17593.

1 000 HUF
Hegedűs Lóránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói illusztrált papírkötésben.
17594.

1 000 HUF
Komáromi János: Jubileuma. Aláírt példány. Bp., 1934. K.J. Jubileumi bizottsága. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17595.

1 200 HUF
Somogyi János: Májusfa. Aláírt példány. Bp., é.n. Őserő folyóirat. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17596.

1 200 HUF
Siklóssy László: Az audiencia. Budai történet 1795-ből egy felvonásban, előjátékkal. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., (1926), Hungária, 23 p. Kiadói zsinórfűzött, illusztrált papírkötésben, a borító kissé foltos, a hátsó borítón hiánnyal. Számozott (200/58.) példány, aláírás nélkül.
17597.

3 000 HUF
Hosszu Zoltán: Dani bá. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
17598.

Hosszu Zoltán: Dani bá'. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált
17599.

800 HUF
17600.

800 HUF
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja) + [6] + 191 + [5] + 26 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), sérült gerinccel,
17601.

3 000 HUF
Tóth Béla: Szájrul-szájra. Akadémia Kiadó reprint sorozata. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, hullámos lapokkal. Reprint kiadás.
17602.

1 000 HUF
Manfred Schulz: Pipázók könyve. Ford.: Szabó László Zsolt. Bp.,1991,ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.
17603.

1 000 HUF
Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17604.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF