https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 367

Auction is over! Item soon called at the auction hall
2 db könyv - Zöldhelyi Zsusa: Az ororsz irodalom története a kezdetektől 1940-ig. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. + Szikszainé Nagy Irma: Leíró magyar nyelvtan. Bp., 1999, Osiris. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
17629.

2 db könyv - Zöldhelyi Zsusa: Az ororsz irodalom története a kezdetektől 1940-ig. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. + Szikszainé Nagy Irma: Leíró magyar nyelvtan. Bp., 1999, Osiris. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Demeter Júlia (szerk.): A magyar színház születése. Az 1997. évi egri konferencia előadásai. A Régi Magyar Színház sorozat első kötete. 2000, Miskolci Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17630.

Demeter Júlia (szerk.): A magyar színház születése. Az 1997. évi egri konferencia előadásai. A Régi Magyar Színház sorozat első kötete. 2000, Miskolci Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Sorsod művészete. 2. Gérecz Attila versei és utóélete. Bp.,2006, Stádium. Kiadói kartonált papírkötés.
17631.

Sorsod művészete. 2. Gérecz Attila versei és utóélete. Bp.,2006, Stádium. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
17632.

Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Sztaniszlavszki, K.Sz.: Egy színész felkészül... Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17633.

Sztaniszlavszki, K.Sz.: Egy színész felkészül... Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
3
Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17634.

Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Bella Andor: Hívatlan vendég. Bp.,[1944],Keresztes. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé viseltes állapotban. A szerző által Bálint Imre, a Világ c. folyóirat szerkesztője részére dedikált példány.
17635.

Bella Andor: Hívatlan vendég. Bp.,[1944],Keresztes. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé viseltes állapotban. A szerző által Bálint Imre, a Világ c. folyóirat szerkesztője részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Javított gerincű papírkötésben, borító nélkül.
17636.

Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Javított gerincű papírkötésben, borító nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
17637.

Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
17638.

Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Shakespeare: A vihar. Babits Mihály fordításával. Kétnyelvű Klasszikusok. A bevezető tanulmányt írta: Országh László. Bp.,1957, Corvina. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17639.

Shakespeare: A vihar. Babits Mihály fordításával. Kétnyelvű Klasszikusok. A bevezető tanulmányt írta: Országh László. Bp.,1957, Corvina. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
A vádlott: Babits Mihály. Dokumentumok 1918-19-ből. Bp., 1996. Tóthfalusi Tannyomda. Könyvárusi forgalomba nem került vizsgamunka! Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.
17640.

A vádlott: Babits Mihály. Dokumentumok 1918-19-ből. Bp., 1996. Tóthfalusi Tannyomda. Könyvárusi forgalomba nem került vizsgamunka! Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment