Books: Architecture, Art

Number of items: 167

Kondor Béla (1931-1972) oeuvre-katalógus/oeuvre-catalogue. A katalógust összeállította, írta és a kiállítást rendete: Bolgár Kálmán, Nagy T. Katalin. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria, 224+4 p. Az életmű kiállítás jegyzékével. Kiadói papírborítékban, a kötése kissé laza, két lap kijár.   / Oeuvre-catalogue of Béla Kondor. Edited by Kálmán Bolgár, Katalin Nagy T. Bp., 1984, Hungarian National Galery. Paperbinding, two pages are coming out, in Hungarian language.
16643.

10 000 HUF
34,48
16644.

6 000 HUF
20,69
Divald Kornél Bardoly István (szerk.) : A szentek fuvarosa - Divald Kornél Felső-Magyarországi topogáfiája és fényképei (1900-1919). Bp., 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal, /Visit Kft. ny./. 583 l, rengeteg szövegközti képpel! Fűzve, illusztrált kiadói borítóban
16645.

Divald Kornél Bardoly István (szerk.) : A "szentek fuvarosa" - Divald Kornél Felső-Magyarországi topogáfiája és fényképei (1900-1919). Bp., 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal, /Visit Kft. ny./. 583 l, rengeteg szövegközti képpel! Fűzve, illusztrált kiadói borítóban

10 000 HUF
34,48
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel.
16646.

6 000 HUF
20,69
Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp.,[2007],Corvina. CD-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban.
16647.

4 800 HUF
15,00
16,55
Barcsay Jenő 2 könyve:  Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 3400 példányban.  Forma és tér. Bp.,1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2025 példányban.
16648.

5 000 HUF
17,24
16649.

9 000 HUF
28,13
31,03
16650.

4 800 HUF
15,00
16,55
Kocsi Márta - Csomor Lajos: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
16651.

2 400 HUF
8,28
16652.

2 000 HUF
6,90
16653.

2 000 HUF
6,90
Zománcreklámok 1890-1960 a Saphier-gyűjteményből. Kiállítási katalógus, Szombathelyi Képtár 2002. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
16654.

3 200 HUF
10,00
11,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.