Number of items: 233

17360.

20 000 HUF
54,05
58,82
Magyar Remekírók sorozat 55 kötete. Bp.,1902-1907, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kis kopásnyomoktól eltekintve nagyrészt jó állapotban.
17361.

26 000 HUF
70,27
76,47
Babits Mihály: Az istenek halnak, az ember él. Versek. Bp.,[1929],Athenaeum, 61+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  E kötet E kötet váltotta ki József Attila kritikáját, amely kétségbe vonta Babits Mihály tehetségét.
17362.

5 000 HUF
Verne Gyula: Cascabel Caesar. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1892, Franklin, 448 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17364.

4 800 HUF
12,97
14,12
Báttaszéki Lajos: Nők könyve. Hasznos éls mulattató olvasmányok művelt hölgyek számára. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanda és Társai), V-165+3 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, Tordai Nőegylet bélyegzéssel.
17365.

Báttaszéki Lajos: Nők könyve. Hasznos éls mulattató olvasmányok művelt hölgyek számára. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanda és Társai), V-165+3 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, "Tordai Nőegylet" bélyegzéssel.

2 800 HUF
7,57
8,24
Verne Gyula: Utazás a föld középpontja felé. Ford.: Kürthy Emilné. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Globus-ny.), 175+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
17366.

Verne Gyula: Utazás a föld középpontja felé. Ford.: Kürthy Emilné. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, ("Globus"-ny.), 175+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

2 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1924],Franklin. Ötödik kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötésben.
17367.

2 000 HUF
Officina könyvtár 6 kötete:  Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. Ford. és bevezetővel ellátta: Juhász Vilmos. (O.K. 3.); Marcus Aurelius vallomásai. Összeáll., fordította és a bevezetést írta: Vajda László. (O.K. 20.); Lao-Ce: Tao Te King. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Ágner Lajos. (O.K. 32/33.); Komnena Anna: Alexias. Ford. és bevezetővel ellátta: Passuth László. (O.K. 53/54.); Van Gogh levelei. Kiválogatotta, franciából ford és a bevezetést írta: Timár László. (O.K. 68/70.) A Korán szemelvényekben. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Hollósi Somogyi József. (O.K. 90/91.) Bp.,1941-1947, Officina. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói félvászon-kötés, a kartonált papírkötésű könyvek gerincei épek és megvannak, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17368.

3 800 HUF
10,27
11,18
Moliére vígjátékai 3-4-5., és 8-9. kötetei. (Két könyvben.) Bp.,1881-1884, Athenaeum, 224+183+108+216+237+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17369.

2 000 HUF
Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Szirmai Józsefné. [Bp.,1943], Opál. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált, javított, kissé foltos papír védőborítóban.
17370.

2 400 HUF
Fekete István: Kedves Rudi bátyám! Levelek Láng Rudolf Rezső tanárhoz. (1938-1969.) Szerk.: Láng Ágostonné, Pályi Gábor. Mosonmagyaróvár, 2002, Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Láng Ágostonné dedikációjával.
17371.

2 000 HUF
14
Fekete István: Névtelen katona. Filmforgatókönyv. Ajka,2015,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17372.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF