17364. 358. Closed Online auction Books: Other rarities
4 800 HUF
0 HUF
Verne Gyula: Cascabel Caesar. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1892, Franklin, 448 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor