Books: Tales

Number of items: 55

Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
17498.

2 000 HUF
6,23
6,85
Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
17499.

3 600 HUF
11,21
12,33
17500.

3 000 HUF
9,35
10,27
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., Aczél Testvérek. Félvászon kötés, laza kötéssel, viseltes állapotban.
17501.

3 000 HUF
9,35
10,27
17502.

3 000 HUF
9,35
10,27
Campe H. János: Robinzon az ifjúság számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött vászonkötésben, kopottas állapotban.
17503.

1 600 HUF
4,98
5,48
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani a tenger partján. Bp., é. n., Dante. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17504.

1 000 HUF
3,12
3,42
Daudet Alfonz: A kis Izé. Egy gyermek története. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás után ford.: Borostyáni Nándor. Bp.,1883, Légrády, 1 t.+2+276+2 p.+22 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17505.

1 000 HUF
3,12
3,42
Andersen összegyűjtött meséi. A magyar ifjuságnak elmeséli Baróti Lajos. Bp., é.n., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval.
17506.

1 200 HUF
3,74
4,11
17507.

1 200 HUF
3,74
4,11
Babay József: Fúró Feri furulyája. Bp., Singer és Wolfner. Róna Emy rajzaival. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17508.

1 000 HUF
3,12
3,42
Losonczy Zoltán: Hófehérke mama lett. Bp., Palladis. Róna Emy rajzaival. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szétesett, kopottas állapotban.
17509.

1 000 HUF
3,12
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.