Books: Tales

Number of items: 55

17510.

800 HUF
2 db Százszorszép Könyv - Kosáry Réz Lola: Nyafka; Szárnypróbálgatás. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel.
17511.

1 600 HUF
17512.

5 000 HUF
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17513.

1 000 HUF
3 db mesekönyv: Sző, fon, nem takács. Mi az?, Gál Pál: Csepptől az óceánig, Borisz Zubkov? Gépek és emberek.
17514.

1 000 HUF
Százszorszép könyvek 10db ifjúsági és női regény. Tutsek Anna és mások. Bp., Singer. Papírkötésben, vegyes állapotban
17515.

1 600 HUF
5 db mesekönyv - Páskándi Géza: Tündérek szakácskönyve; Kaján Tibor: Erről jobb nem beszélni; Játék közben - művészetről gyerekeknek; Márton Erzsébet: Tarkabarka gyerekpulcsik; Lázár Ervin: Lovak, kutyák, madarak. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17516.

1 200 HUF
Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai telepesektől. Összegyűjtötte, átírta és közzéteszi: Hegedűs Lajos. Bp.,1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban.
17517.

1 200 HUF
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Népek meséi sorozat. Bp.,1983,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17518.

800 HUF
11
Népek meséi sorozat 4 kötete:  A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Róna Tas András.; Szegény ember okos leánya. Román népmesék. Ford.: Bözödi György, Ignácz Rózsa, Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteke írta: Kovács Ágnes.; Bénli-Bári, a macska. Török népmesék. Vál., és ford. Bartócz Ilona. Az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Edit.; A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán.; Bp.,1957-1959,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítókon szakadásokkal.
17519.

2 200 HUF
5,95
6,47
32
17520.

2 800 HUF
7,57
8,24
17521.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF