Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.
Katona József: Bánk bán. Magyar Remekírók. Pest,1862, Heckenast, 242 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, kopott borítóval, az arckép hiányzik.
Külföldi Lant. Magyar költők műfordításai. II. kötet. Külföldi Remekírók. Bp.,é.n, Franklin, 247 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár.
Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Bp.,(1935),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. Első kiadás. Szép állapotban.
Révai Nagy Lexikona I-XXI.+ Kiegészítő I. kötet. Hasonmás kiadás. Teljes sorozat! Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Szép állapotban!