https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 416

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára. Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.
18622.

Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára. Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
18623.

Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
18625.

Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.
18626.

Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Emil Droonberg: Minnehaha. (Kacagó víz.). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.
18627.

Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
18628.

Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
18629.

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.
18631.

Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!
18632.

Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.
18633.

Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Testvériesen - Tíz magyar költő verse (Bp. 1939.) Kopja könyvek. 96 l. (Kopja könyvek I.) Többek közt Szerető Sándor és Cserhát József verseivel, Kiadói kartonálásban.
18634.

Testvériesen - Tíz magyar költő verse (Bp. 1939.) Kopja könyvek. 96 l. (Kopja könyvek I.) Többek közt Szerető Sándor és Cserhát József verseivel, Kiadói kartonálásban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Bónyi Adorján: Őméltósága. Vándor Kálmán (1898-1949) író, újságírónak szóló dedikálással. Az író ex librisével. Bp., Széchenyi. Kisse laza egészvászon kötésben.
18635.

Bónyi Adorján: Őméltósága. Vándor Kálmán (1898-1949) író, újságírónak szóló dedikálással. Az író ex librisével. Bp., Széchenyi. Kisse laza egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment