Books: History

Number of items: 191

15731.

6 000 HUF
18,18
19,61
Európa válaszúton: Háború vagy béke? Bp.,(1933), Pesti Hírlap. Irredenta kiadvány, szövegközti ábrákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15732.

1 600 HUF
4,85
5,23
15733.

8 000 HUF
24,24
26,14
[ Ábrányi Kornél, ifj]: A király. Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. Írta: --. Bp.,1896, Athenaeum. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban.
15734.

1 000 HUF
3,03
3,27
Stein Erzsébet: A pusztaszeri árpádkori lelet anthropológiai vizsgálata. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1935, Neuwirth-ny.,42+1 p.+1 kihajtható tábla. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.
15735.

1 200 HUF
3,64
3,92
15736.

1 000 HUF
3,03
3,27
15737.

4 400 HUF
13,33
14,38
15738.

3 000 HUF
9,09
9,80
1956 évkönyv IV. 1995. Bp., 1956-os intézet.
15739.

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
15740.

1 200 HUF
3,64
3,92
15
Ungváry Zsolt: Elefánttemető. Dedikált. Bp., 2007. Szerzői. Kiadói kartonálás
15741.

1 000 HUF
3,03
3,27
Tisza István emlékére. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp.,1921, Athenaeum, 1 t. + 59 p. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötésben.
15742.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.