Books: History

Number of items: 191

15731.

6 000 HUF
Európa válaszúton: Háború vagy béke? Bp.,(1933), Pesti Hírlap. Irredenta kiadvány, szövegközti ábrákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15732.

1 600 HUF
15733.

8 000 HUF
[ Ábrányi Kornél, ifj]: A király. Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. Írta: --. Bp.,1896, Athenaeum. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban.
15734.

1 000 HUF
Stein Erzsébet: A pusztaszeri árpádkori lelet anthropológiai vizsgálata. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1935, Neuwirth-ny.,42+1 p.+1 kihajtható tábla. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.
15735.

1 200 HUF
15736.

1 000 HUF
15737.

4 400 HUF
11,89
12,94
15738.

3 000 HUF
1956 évkönyv IV. 1995. Bp., 1956-os intézet.
15739.

1 000 HUF
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
15740.

1 200 HUF
15
Ungváry Zsolt: Elefánttemető. Dedikált. Bp., 2007. Szerzői. Kiadói kartonálás
15741.

1 000 HUF
Tisza István emlékére. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp.,1921, Athenaeum, 1 t. + 59 p. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötésben.
15742.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF