Books: History

Number of items: 191

H. Bodó József: A hársfa virága. Különös sorsok, igaz történetek. Bp., 2006.Kiadói kartonálás
15743.

1 000 HUF
3,03
3,27
Kovalovszky Miklós-Solt Andor: Gróf Károlyi Sándor élete és alkotásai. Bp.,1942, Csáthy Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15744.

1 000 HUF
3,03
3,27
15745.

1 600 HUF
4,85
5,23
Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15746.

3 600 HUF
10,91
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15747.

1 200 HUF
3,64
3,92
Zempléni családi címerek. Sátoraljaújhely, 1991, megjelent 800 példányban. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 11 cm
15748.

1 000 HUF
3,03
3,27
35
1907 Gotha, Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatich-statistischem Jahrbuche, vászonkötés, széteső állapotban, 1128p
15749.

1 000 HUF
3,03
3,27
Gábor Imre - Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Fejezetek a térképek és a katonaföldrajz történetéből. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15750.

1 600 HUF
4,85
5,23
15751.

800 HUF
2,42
2,61
Carter, Henry - Mace, A. C.: Tut-ankh-Amen sírja. Bp., 1992, Százszorszép. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15752.

1 000 HUF
3,03
3,27
15753.

2 000 HUF
6,06
6,54
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt, egyébként jó állapotban.
15754.

1 400 HUF
4,24
4,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.