Books: History

Number of items: 191

H. Bodó József: A hársfa virága. Különös sorsok, igaz történetek. Bp., 2006.Kiadói kartonálás
15743.

1 000 HUF
Kovalovszky Miklós-Solt Andor: Gróf Károlyi Sándor élete és alkotásai. Bp.,1942, Csáthy Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15744.

1 000 HUF
15745.

1 600 HUF
Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15746.

3 600 HUF
9,73
10,59
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15747.

1 200 HUF
Zempléni családi címerek. Sátoraljaújhely, 1991, megjelent 800 példányban. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 11 cm
15748.

1 000 HUF
35
1907 Gotha, Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatich-statistischem Jahrbuche, vászonkötés, széteső állapotban, 1128p
15749.

1 000 HUF
Gábor Imre - Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Fejezetek a térképek és a katonaföldrajz történetéből. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15750.

1 600 HUF
15751.

800 HUF
Carter, Henry - Mace, A. C.: Tut-ankh-Amen sírja. Bp., 1992, Százszorszép. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15752.

1 000 HUF
15753.

2 000 HUF
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt, egyébként jó állapotban.
15754.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF